Wykrój Butterick B6802

B6802A5
0031664510512

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

45,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 38,67 zł
Cena początkowa: 45,50 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykroje na damski zestaw. Z tego zestawu wykrojów możesz uszyć całą biznesowa kapsułową garderobę. W zestawie znajdziesz wykroje na: lekki płaszcz, bluzkę, spodnie, sukienkę, żakiet oraz płaszcz.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Różne rodzaje tkanin w zależności od części garderoby: wiskoza, len, mieszanka wełny, krepa, żorżeta

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.