Zwroty i reklamacje

Jeśli chcesz nadać zwrot to dla nas najwygodniej jest odebrać go z paczkomatu.
Zwrot możesz nadać do paczkomatu WAW75N koniecznie podając numer telefonu +48 513 166 510
Na ten numer otrzymujemy powiadomienie o oczekującej paczce. 

Przed dokonaniem zwrotu towaru prosimy o zapoznanie się Regulaminu Zakupów. Przypominamy, że Materiały odcięte z belki traktowane są jak zamówienia na indywidualne zamówienie Klienta i nie podlegają zwrotowi. 

Zwrotu można dokonać jedynie na własny koszt. Sklep nie przyjmuje zwrotu na koszt Sklepu ani za pobraniem.

Nie przyjmujemy zwrotów Ottobre i innych periodyków lub czasopism zgodnie z art. 38 punkt
10 rozdział 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, który brzmi: „Prawo odstąpienia od
umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w
odniesieniu do umów: o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o
prenumeratę;”

Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

  1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,
  2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Craftma S.C. U. Borzęcka, M. Kołodziejska z siedzibą przy ul. Czerniakowska 155 lok. 106, 00-453 Warszawa, email: sklep@outlettkanin.pl, tel.: +48 732 793 305 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

Pouczenie o odstąpieniu od umowy i formularz zwrotu towaru

 

Reklamacje

Jeśli chcieliby Państwo złożyć reklamację to prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 166 510  lub e-mailowy sklep@outlettkanin.pl  lub pocztą za pomocą niżej zamieszczonego formularza reklamacji.

Formularz reklamacji