Wykrój Simplicity 8424

US8424A
039363584247

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8424 dzianinowe leginsy i topy

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykroje ubrań dla kobiet w rozmiarach XXS do XXL. Wykrój na spodnie z wiązaniem na zajęcia baltowe, spodnie wiązane w pasie oraz spodnie sportowe, wiązany top, top oraz sweterek z rękawami. Wykroje na ubrania do ćwiczeń i na zajęcia relaksacyjne. W zestawie znajdują się wykroje na 6 rzeczy do uszycia z dzianin. Wykroje Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.