Wykrój Simplicity 9223

SS9223H5
0039363592235

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

32,29 zł 37,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 30,40 zł
Cena początkowa: 38,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na sukienkę z tkaniny. W kopercie znajdziesz wykroje na trzy sukienki różniące się długością i rękawami. Sukienka ma ma długie zaszewki z lewej strony tworzące ładne plisy od bioder.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina bawełniana, tkanina wiskozowa, len satyna, lekki denim, jeans, popelina

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.