Wykrój McCall's M8038B5 #LunaMcCalls

M8038B5
023795012348

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

#LunaMcCalls - Damskie sukienki wieczorowe

46,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na wieczorową sukienkę. Dopasowana do ciała góra sukienki, zapinana na zamek na plecach. W jednej z wersji dostępny jest głęboki dekolt na plecach, do samej talii. W innej można uszyć niewielki tren. Do wszystkich wersji do wyboru są dwa modele rękawów.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina z cekinami, satyna, krepa, tkanina z borderowym nadrukiem, tkanina wiskozowa, plumeti, batyst, muślin bawełniany, tkanina bawełniana z haftem, tkanina bawełniana, len

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.