Wykrój Simplicity 8505

US8505A
039363585053

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8505 Misses Długa Tunika Vintage

44,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 39,60 zł
Cena początkowa: 44,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Tunika do kostek wykrój A: okrągły dekolt, zapinana na zamek z tyłu, kimonowe rękawy, rozcięcie z przodu. Tunika do kostek wykrój B: zapinana z tyłu na guzik z pętelką, z dekoltem "V", zebrana w talii i związana wewnątrz. Wykrój Simplicity z lat siedemdziesiątych

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.