Wykrój McCall's M8149

M8149B5
0023795017077

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

31,85 zł 45,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na spódnicę o różnych długościach. W kopercie znajdują się wykroja na spódnice o trzech różnych długościach. Spódnica z rozporkiem zapinanym na zamek i guzik. Może zrobić różne wykończenia np. zamek na całą długość spódnicy. Wśród zakresów rozmiarów znajdują się rozmiary także dla osób Plus Size, zapoznaj się z tabelami rozmiarów powyżej i sprawdź, którą kopertę powinnaś wybrać dla swoich rozmiarów.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Sztuczna skóra, tkanina bawełniana spodniowa, mieszanka bawełny, len, denim, jeans

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.