Wykrój Simplicity 8152

US8152A
039363581529

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8152 Fartuchy w stylu lat siedemdziesiątych dla kobiet

33,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Fartuchy dla kobiet inspirowane fasonami z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku: tradycyjny w kroju z kieszeniami i ewentualnie z wykończeniem z marszczonej, koronkowej falbanki lub fartuch typu kitel z rękawami do łokcia lub bez nich. Wykrój z kolekcji Vintage Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.