Wykrój Simplicity 8518

US8518A
039363585183

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8518 Girls i Misses spodnie Slim Fit

33,92 zł 39,90 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 31,92 zł
Cena początkowa: 39,90 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Relaksuj się w wygodnych spodniach. Wykrój na spodnie dla mamy i córki w fasonie slim fit. W zestawie wykrojów: wykrój na spodnie dla mamy i córki z wykończeniem z gumką w pasie i bocznymi kieszeniami. Wykorzystaj pasujące do siebie lub kontrastujące tkaniny żeby uzyskać ciekawszy efekt. Wykroje Simplicity

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.