Wykrój McCall's M8011

M8011Y
023795010627

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Kurtka

46,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 42,29 zł
Cena początkowa: 46,99 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Loose-fitting, unlined button front jackets have front and lower bands, pieced sleeves with cuffs, and collar variations. A: Raw edge finish at lower edge. A, B: Pleated pockets with band. B: Epaulets. C: Purchased appliques.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.