Wykrój New Look N6655

UN6655A
0039363466550
Ten produkt został kupiony przez 1 osobę

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sukienka

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na damską sukienkę w dwóch długościach do wyboru. Sukienka jest odcinana w talii, w gónej części ma ozdobne zakładki, a dół jest asymetryczny i kopertowy. Rękawki do wyboru. Zaprojektowana do szycia z lejących tkanin.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

tkanina wiskozowa, plumeti, batyst, muślin bawełniany, tkanina bawełniana z haftem, tkanina bawełniana, len, krepa, żorzeta

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.