Wykrój McCall's M7177

M7177YA5
023795575133

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Niemowlęce sukienki i majteczki.

45,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na zakładane przez głowę dziewczęce sukienki o kształcie litery "A". Ozdabiane kolorowymi klinami lub poziomymi pasami materiałów na dole. Do kompletu można uszyć majteczki z pasującego materialu.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.