Wykrój Simplicity 8024

US8024A
039363580249

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Ubranka do chrztu oraz kapelusik z budką

30,60 zł 36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

W dzisiejszych czasach można z powodzeniem wykorzystać tradycyjne stroje do chrztu: sukienkę oraz śpiworek. W zestawie znajdują się również wykroje na kapelusik z budką w dwóch rodzajach o rozmiarach: S(17"), M (18") and L(19"). Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.