Wykrój McCall's M8146

M8146B5
0023795016995

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

31,85 zł 45,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na bluzkę z bufiastymi rękawami. W kopercie znajdują się wykroje na trzy modele bluzek z różnym wykończeniem. Bluzka podkreślająca / nadająca talię. Bluzkę można uszyć z długimi lub krótkimi rękawami. Baskinka może być prosta lub zaokrąglona. Wykroje także na rozmiary Plus Size, sprawdź tabelę z rozmiarami i dobierz kopertę z odpowednim zakresem rozmiarów.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina wiskozowa, tkanina koszulowa

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.