Wykrój New Look N6529A

UN6529A
039363465294

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6529A Damska dzianinowa tunika i leginsy

27,20 zł 34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6529A Damska dzianinowa tunika i leginsy. W sam raz na leniwe weekendy w domu, lub aktywne podróże. Możesz stworzyć kilka wersji tuniki-w jednej dodaj kaptur, a w kolejnej kieszeń kangurkę.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

tylko dzianiny: Interlock, dzianina ITY, żakard, jersey. Model A również: mieszanka spandexu

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.