Wykrój New Look N6517A

UN6517A
039363465171

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6517A Damska sukienka, tunika, bluzka, spodnie i szal.

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6517A Damska sukienka, tunika, bluzka, spodnie i szal. Koperta z tymi wykrojami może posłużyć za podstawę Twojej "capsule wardrobe". Proste formy, idealne na letnie dni - uszyte z różnych tkanin zapewnią Ci klasycznie wyglądającą garderobę.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Batik, batyst, rodzaje bawełyn, podwójna żorżeta, gaza, lekki len, woal

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.