Wykrój New Look N6507A

UN6507A
039363465072

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

28,90 zł 34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 27,20 zł
Cena początkowa: 34,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6507A Sukienka i bluzka "hiszpanka". Łatwa do uszycia, będąca modowym hitem ostatnich wakacji. W tym wykroju możemy uszyć klasyczną wersję odkrywającą oba ramiona, lub wersję asymetryczną, a jednym ramieniem zakrytym. Dla większego komfortu noszenia-możesz dodać cieniutkie ramiączka.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Batik, perkal, batyst, rodzaje bawełny, krepa, podwójna żorżeta, rodzaje lnu, jedwabiu, woal.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.