Wykrój New Look N6500A

UN6500A
039363465003

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 28,80 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6500A Klasyczna, damska sukienka, którą przy doborze właściwej tkaniny można ozdobić surowymi brzegami dekoltu, lub kieszeni. Wybierz odpowiadającą Ci długość rękawa, zdecyduj czy potrzebujesz ozdobnego paska w talii, a będziesz miała zestaw gotowy do pracy w  biurze lub na wyjście ze znajomymi.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Tkaniny płócienne, brokatowe, szyfonowe, bawełniane, podwójne żorżety, koronki, lekkie dżinsy, len, madras, pika, popelina, satyna, różne rodzaje jedwabiu.