Wykrój Simplicity SS9204

SS9204A
0039363592044

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Piżama dla dziewczynki

33,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na dziewczęcą piżamkę: bluzka, lub koszula nocna o kroju empipre, marszcona od odcięcią. Rękawy w trzech wersjach do wyboru. Do tego spodenki na gumce, w dwóch długościach.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina bawełniana, popelina, batyst

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.