Wykrój New Look N6659

UN6659A
0039363466598

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Spódnica

36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 28,80 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na damską spódnicę w dwóch długościach do wyboru. Spódnica na pasku, z zapięciem i zakładkami na boku oraz wysokim rozporkiem.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Chally, tkanina wiskozowa, tkanina bawełniana, krepa, podwójna żorżeta, len, popelina, jedwab, plumeti, batyst, muślin bawełniany, tkanina bawełniana z haftem, len