Wykrój New Look N6847A

U06847A
039363323495

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look U06847A Dziecięce piżamki

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK U06847A Zestaw dziecięcych piżamek (spodnie, spodenki, koszulka) wraz ze szlafrokiem.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Model: dzianina pętelkowa, polar, cienka dzianina dresowa. Modele B, C jedynie rozciągliwe materiały: interlock, jersey, cienka dzianina dresowa. Modele D, E: Bawełna, mieszanka bawełna, flanela, popelina, batyst. Jersey, frotta bambusowa

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.