Wykrój New Look N6808A

U06808A
039363319658
Ten produkt został kupiony przez 6 osób

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look U06808A Damskie bluzki, proste do uszycia - na lato.

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK U06808A Damskie bluzki,proste do uszycia - na lato.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Bawełna i mieszanka bawełniana, jedwab, mieszanka jedwabiu, żakard, rayon, podwójna żorżeta, len i mieszanka lnu. Modele A, B, C, E również: adamaszek, pika, popelina, tkanina wiskozowa, plumeti, batyst, muślin bawełniany, tkanina bawełniana z haftem, tkanina bawełniana, len

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.