Wykrój New Look N6532A

UN6532A
039363465324

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6532A Damskie spodnie, bluzka i kurtka.

31,61 zł 34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6532A Damskie spodnie, bluzka i kurtka.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Model A tkanina jedwabna typu charmeuse, batyst bawełniany, krepa, krepdeszyn, podwójna żorżeta, jedwab, woal. Model B, C: tkanina bawełniana, gabardyna, żakard, tkanina lniana, płótno. Model B również: perkal, damaszek, pika, satyna

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.