Wykrój New Look N6518A

UN6518A
039363465188
Ten produkt został kupiony przez 3 osoby

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6518A Damska sukienka, bluzki w dwóch długościach, spodnie i szorty.

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6518A Damska sukienka, bluzki w dwóch długościach, spodnie i szorty. Bluzka i sukienka "baby doll", którą można swobodnie łączyć ze spodniami (lub szortami). Wybierając tkaniny postaw na kolory, które pozwolą Ci łączyć wymienione ubrania ze sobą, ale i z innymi, które masz już w swojej szafie.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Lekkie tkaniny, takie jak: rodzaje bawełny, bawełniany materiał w kratkę, lekki dżins, len. Miękka, lekka pika, satyna, jedwab

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.