Wykrój McCall's M8010

M8010A5
023795010603

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Ubrania sportowe

18,79 zł 46,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów

Ostatnia najniższa cena: 18,79 zł
Cena początkowa: 46,99 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Loose-fitting, lined jacket has patch pockets, welt pockets and topstitched seams. Sleeves have attached flounce, allowing longer length. Semi fitted, lined skirt has front and back yoke and center back zipper.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.