Wykrój McCall's M8023

M8023A5
023795011969

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Damskie sukienki

28,19 zł 46,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na dopasowaną do ciała sukienkę na podszewce. Trzyma formę dzięki fiszbinom w szwach i dekolcie. Zapinana jest na kryty zamek na plecach, a rękawki opadają odsłaniając ramiona.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Krepa, tkanina jedwabna, satyna, żorżeta, woal, szyfon

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.