Wykrój Simplicity 8390

US8390A
039363583905

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8390 Wiązane z przodu jednoczęściowe spodnie dla nastolatek i kobiet

25,21 zł 42,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Na podstawie naszego łatwego wykroju można uszyć spodnie dla matki i córki. W naszym zestawie znajdują się spodnie szyte z jednej części, co oznacza, że nie mają szwu bocznego i są idealne dla początkujących. Wymiary dla nastolatek od S do L oraz dla kobiet od XS do XL. Spodnie możesz uszyć z podobnych lub jednakowych tkanin. W zależności od wybranego materiału spodnie można nosić na specjalne okazje lub strój na plażę.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.