Wykrój Simplicity 8219

US8219A
039363582199

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8219 Kamizelka o trzech długościach dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Kamizelka na podszewce dla rozmiarów XS-XL, którą można uszyć w trzech długościach, będzie idealnym nabytkiem dla twojej jesiennej garderoby. Może być uszyta ze sztucznego futerka, ale też innych rodzajów materiałów, np. z wełny. Podszewka może być kolorowa lub w twój ulubiony deseń. W skład zestawu wchodzą również instrukcje i wykrój szala. Wykrój Simplicity

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.