Newsletter

Santander

Teraz możesz robić zakupy na raty.

Chcesz wyposażyć pracownię krawiecką? Planujesz szyć na sprzedaż ale nie masz odpowiedniej kwoty na materiały i pasmanterię? Teraz możesz potrzebne rzeczy kupić na raty w systemie 10 rat x 0 %. Jeśli potrzebujesz porady z naszej strony, którą maszynę lub owerloka wybrać. Zadzwoń do nas.

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.09.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł.

Uwaga: promocje nie łączą się. Jeśli korzystasz z promocji ratalnej 10 rat x 0%, nie będziemy mogli udzielić Ci rabatu związanego z Kartą Dużej Rodziny lub innego obowiązującego na stronie. Nawet jeśli sklep internetowy przyjmie takie zamówienie, my nie będziemy mogli go zrealizować. Skontaktujemy się wtedy z Tobą w celu omówienia zamówienia.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji dostępnych w sklepie internetowym wybierz w płatności na raty opcję inną niż raty 0%.

Jeśli wolisz dokonać zakupu na raty osobiście, nie internetowo, zapraszamy Cię do sklepu stacjonarnego Outlet Tkanin, ul. Czerniakowska 155/110 w Warszawie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń do nas lub napisz:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail sklep@outlettkanin.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48732793305

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl