Nowości
Dzianina swetrowa szara
Dzianina swetrowa szara
28,00 zł
mb
Dzianina wełniana krata brąz
Dzianina wełniana krata brąz
35,00 zł
mb
Dzianina z długim włosem
Dzianina z długim włosem
32,00 zł
mb
Dzianina wełniana szara krata
Dzianina wełniana szara krata
35,00 zł
mb
Dzianina w paski
Dzianina w paski
35,00 zł
mb
Lateks czarny
Lateks czarny
28,00 zł
mb
Tkanina świąteczna - biała
Tkanina świąteczna - biała
32,00 zł
mb
Tkanina świąteczna - czerwona
Tkanina świąteczna - czerwona
32,00 zł
mb
Tkanina bawełniana gofr
Tkanina bawełniana gofr
32,00 zł
mb
Dzianina w róże
Dzianina w róże
45,00 zł
mb
Jersey ptaki na granacie
Jersey ptaki na granacie
38,00 zł
mb
Tknina musztardowa
Tknina musztardowa
48,00 zł 36,00 zł
mb
Jersey w czaszki
Jersey w czaszki
19,00 zł
mb
Tkanina zielona na parkę
Tkanina zielona na parkę
29,00 zł
mb
Tkanina moro
Tkanina moro
35,00 zł
mb
Dzianiana swetrowa - zygzaki
Dzianiana swetrowa - zygzaki
49,00 zł
mb
Ściągacz - nieregularne prążki
Ściągacz - nieregularne prążki
49,00 zł
mb
Produkt dnia
Termoaplikacja Dinosaur 3
Termoaplikacja Dinosaur 3
8,90 zł 6,50 zł
szt.
Igły zestaw MULTI
Igły zestaw MULTI
9,00 zł
szt.
Gumy neonowe 50 mm
Gumy neonowe 50 mm
5,20 zł
mb
Jersey karate
Jersey karate
38,00 zł
mb
Farba do tkanin - 19 Black
Farba do tkanin - 19 Black
12,00 zł
szt.
Gumy szare i czarna 50 mm
Gumy szare i czarna 50 mm
5,20 zł
mb
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin Zakupów

Regulamin zakupów sklepu internetowego znajdującego się pod adresem http://www.outlettkanin.pl

Wersja regulaminu obowiązująca od 09 listopada 2016.

Regulamin, na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz art. 8 i nast. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 z późn. zm.). Regulamin jest udostępniony nieodpłatnie na stronie internetowej Sklepu Internetowego http://www.outlettkanin.pl, zapewnia to możliwość zapoznania się treścią regulaminu przed zawarciem umowy. Regulamin można utrwalić i wydrukować.

Sklep Internetowy działający pod adresem http://www.outlettkanin.pl prowadzony jest przez Craftma S.C. Urszula Borzęcka, Małgorzata Kołodziejska z siedzibą przy ul. Czerniakowskiej 155/110 w Warszawie (00-453). Spółka wpisana do CEDIG w Warszawie. NIP 7010412133 REGON 147095972

Kontakt ze Sklepem Internetowym jest możliwy poprzez adres e-mail: sklep@outlettkanin.pl lub telefon numer +48732793305. Dane kontaktowe do Sklepu Internetowego znajdują się także na stronie  http://outlettkanin.pl/pl/i/Kontakt/6

Wyjaśnienie użytych w regulaminie pojęć:

Konsument - osoba w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego;

Sklep Internetowy – prowadzony przez Craftma S.C. Urszula Borzęcka, Małgorzata Kołodziejska to sklep działający pod adresem internetowym http://www.outlettkanin.pl sprzedający towary za pośrednictwem Internetu;

Sklep stacjonarny – prowadzony przez Craftma S.C. Urszula Borzęcka, Małgorzata Kołodziejska to sklep działający na ul. Czerniakowskiej 155/110 w Warszawie (00-453)

Konto Klienta – baza danych zawierająca informacje o Kliencie służące do realizacji składanych zamówień (np. adres do faktury, adres dostawy, adres do korespondencji, informacje o płatności i inne).

Przelew – płatność wykonywana przez Klienta za pośrednictwem banku poprzez konto stacjonarne lub poprzez konto Internetowe lub na poczcie.


I. Przyjmowanie i realizacja zamówień 

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Informacje o towarach są zamieszczanie na stronie www.outlettkanin.pl

 2. Klientem Sklepu Internetowego może być osoba fizyczna posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

 3. Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

 4. Do składania zamówień i dokonywania zakupów w Sklepie Internetowym niezbędne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej. Dokonując rejestracji Klient akceptuje warunki regulaminu. Podając adres konta poczty elektronicznej Klient zgadza się na przesłanie wiadomości z linkiem aktywacyjnym do konta oraz zgadza się na komunikację ze sklepem dotyczącą realizacji zamówień.

 5. W celu założenia indywidualnego konta Klienta, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.outlettkanin.pl. W formularzu rejestracyjnym należy podać aktywny adres e-mail oraz hasło do konta. W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć wskazany w przesłanej wiadomości e-mail link potwierdzający adres e-mail. 

 6. Klient składając w Sklepie Internetowym zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem Internetowym. Klient wyraża zgodę na przesłanie przez Sklep Internetowy na podany przez Klienta adres e-mail potwierdzenia przyjęcia zamówienia i tym samym Sklep Internetowy oświadcza o przyjęciu powyższej oferty. W przypadku zamówień z formą płatności „przy odbiorze" Klient otrzymuje e-mail z prośbą o potwierdzenie złożonego zamówienia. Sklep Internetowy ma prawo zwrócić się do Klienta o potwierdzenie złożonego zamówienia także w przypadku innych zamówień.

 7. W celu złożenia zamówienia Klient dokonuje:

  a) wyboru zamawianych towarów

  b) wyboru sposobu dostawy, podania adresu dostawy oraz danych do faktury (mogą to być różne adresy, dane)

  c) wyboru sposobu płatności.

 8. W przypadku niedostępności zamówionych przez Klienta towarów w magazynie, u dostawców Sklepu Internetowego lub z innych przyczyn i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep Internetowy zawiadomi o tym fakcie Klienta najpóźniej w terminie 30 dni (trzydziestu dni) licząc od daty zawarcia umowy i zwróci wpłacone pieniądze. Powiadomienie zostanie wysłane na adres e-mail podany przez Klienta w formularzu zamówienia lub rejestracji.

 9. W przypadku niedostępności części towarów zamówionych przez Klienta w magazynie, u dostawców Sklepu Internetowego lub z innych przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w czasie przewidzianym w tym zamówieniu (np. opóźnienie dostaw przez dostawców Sklepu), Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i podejmie decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości:

  a) częściowa realizacja - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych towarów, Sklep zostaje zwolniony z obowiązku realizacji zamówienia na towary niedostępne,

  b) anulowanie całości zamówienia - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zwolnienie Sklepu z obowiązku realizacji zamówienia.

  Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar, Sklep Internetowy zwróci należność Klientowi w terminie 14 dni.

 10. Do sprzedaży w promocji oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja towarów w promocji lub wyprzedaży następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży organizowaną przez Sklep Internetowy.

 

II. Ceny oferowanych towarów

 1. Ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu Internetowego są cenami podanymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy, ani ewentualnych opłat celnych.

 2. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

 3. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych i wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie regulaminami. Powyższe nie ma wpływu na ceny towarów złożone przed datą wejścia w życie zmiany, warunków akcji promocyjnej lub wyprzedaży.

 4. Promocje w Sklepie Internetowym nie łączą się, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej.

 5. Dostawa towarów odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Aktualna tabela z informacjami o kosztach i możliwościach dostawy dostępna jest w podsumowaniu zamówienia oraz w zakładce „Dostawy".

    

III. Czas realizacji zamówienia

 1. Przewidywany czas przygotowania zamówienia do wysyłki podany jest przy każdym produkcie. Jest to czas, który liczony jest od momentu złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do przewoźnika realizującego dostawę. Podane terminy uwzględniają tylko dni robocze (od poniedziałku do piątku). Zamówienie na towar o różnym czasie realizacji jest wysyłane z chwilą skompletowania całego zamówienia. Termin wysyłki zamówienia określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.

 2. Na terytorium Polski zamówienie może być dostarczone według wyboru Klienta:

  a) za pośrednictwem firmy kurierskiej

  b) w przypadku odbioru osobistego do sklepu stacjonarnego na ul. Czerniakowskiej 155/110 w Warszawie

 3. Do krajów Unii Europejskiej zamówienie może być dostarczone tylko przez Pocztę Polską lub firmę Kurierską. Warunki dostawy ustalane są przed złożeniem zamówienia indywidualnie z Klientem.

 4. Do krajów poza Unię Europejską zamówienie jest dostarczane tylko przez Pocztę Polską. Warunki dostawy ustalane są przed złożeniem zamówienia indywidualnie z Klientem.

 5. W zależności od towarów Sklep Internetowy zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy oraz możliwość wysyłki poza terytorium Polski.

IV. Płatności

 1. Dostępne formy płatności w Sklepie Internetowym:

  a) Płatność przy odbiorze. Klient uiszcza opłatę gotówką lub kartą w Sklepie Stacjonarnym przy osobistym odbiorze Zamówienia

  b) Przelew bankowy. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na konto Sklepu.

           c) kartami płatniczymi obsługiwanymi przez firmę PayU S.A. - karty Visa, MasterCard

           d) W przypadku dostaw poza terytorium Polski jedyna możliwa forma płatności to przelew bankowy na konto sklepu wraz z uzgodnionymi wcześniej kosztami przesyłki.
 

V. Reklamacje

 1. Wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Internetowego można zgłaszać na adres e-mail: sklep@outlettkanin.pl podając imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj nieprawidłowości oraz datę wystąpienia nieprawidłowości. 
   
 2. Towary mogą być objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Informacje o warunkach gwarancji oraz czasie trwania, a także miejscach napraw gwarancyjnych znajdują się w kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów. Klient może skorzystać, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) we wskazanych serwisach oraz z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu rękojmi.
   
 3. Reklamowany towar należy odesłać na adres:

  Outlet Tkanin
  ul. Czerniakowska 155/110
  00-453 Warszawa

 4. Do reklamowanego produktu należy dołączyć dowód zakupu lub jego kopię, co ułatwi procedurę reklamacji.

 5. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru (przesyłka pocztowa ekonomiczna), Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

 6. Produkty prezentowane na zdjęciach mogą się różnić na różnego typu ekranach komputerowych i ekranach urządzeń przenośnych. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.

 7. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż materiałów tzw. outletowych czyli pochodzących z końcówek belek, nadwyżek produkcyjnych, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy, zakładów krawieckich, szwalni i innych. Oferowane w Sklepie Internetowym materiały pochodzą z kolekcji ubiegłych i aktualnych sezonów. Materiały są I i II gatunku. Oferowane materiały nie posiadają etykiet producentów dotyczących składu i konserwacji (czyszczenie, pranie, prasowanie, suszenie i inne). W związku z powyższym nie ma możliwości podania informacji związanych ze składem oraz konserwacją materiałów. Można jedynie podać przybliżone informacje o materiale wynikające z wiedzy i doświadczenia obsługi Sklepu Internetowego. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie Internetowym bierze na siebie ryzyko wynikające z możliwości uszkodzenia materiału podczas jego konserwacji. Zniszczenie materiału podczas nieprawidłowej konserwacji (np. kurczenie, wybarwienie, wyblaknięcie i inne) nie może być podstawą reklamacji.

 8. W przypadku stwierdzenia, że produkt posiada wady (wady fabryczne, uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie transportu, niezgodność towaru z zamówieniem), Klient zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedawcę w ciągu 2 miesięcy od daty stwierdzenia niezgodności Produktu z umową.

 9. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Klienta reklamacji w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru.

 10. Sklep Internetowy nie przyjmuje towarów reklamowanych na koszt Sklepu Internetowego lub za pobraniem.

VI. Odstąpienie od umowy

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Konsument może skorzystać z formularza zwrotu i powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłając wyżej wymieniony formularz zwrotu na adres: Outlet Tkanin ul. Czerniakowska 155/110 00-453  Warszawa oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu. Oświadczenie odstąpienia od umowy można złożyć na formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki i zamieszczonym w punkcie 7 poniżej.


 2. Postanowienia punktu 1. nie stosuje się do Kupujących będących osobami prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej. Prosimy o przemyślane zakupy.
   
 3. Sklep Internetowy zobowiązany jest do wysyłki towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w terminie 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.


 4. Klient chcący odstąpić od umowy powinien złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu. Oświadczenie odstąpienia od umowy można złożyć na formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki i zamieszczonym w punkcie 7 poniżej.


 5. Zwracane towary muszą być kompletne, w stanie niezmienionym. Klient powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu.


 6. Materiały odcięte z belki (tkaniny na metry) traktowane są jak zamówienia na indywidualne zamówienie Klienta i nie podlegają zwrotowi.


 7. Zwrotowi nie podlegają periodyki i czasopisma w tym Ottobre zgodnie z art. 38 punkt 10 rozdział 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, który brzmi: „Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę"
 8. Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie na adres:

  Outlet Tkanin
  ul. Czerniakowska 155/110
  00-453 Warszawa


 9. Sklep dokona zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu nie dłuższym niż  14 (czternaście) dni. Zwrot należności zostanie dokonany na konto bankowe, z którego nastąpiła płatność lub w przypadku płatności przy odbiorze na konto Klienta podane w formularzu zwrotu.

   
 10. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub opóźnienia terminu zwrotu, jeżeli Klient, pomimo wezwania przesłanego na podany adres mailowy, nie wskaże numeru konta bankowego, na które ma nastąpić wpłata lub gdy nie przekaże Sklepowi wszystkich danych koniecznych do dokonania wpłaty. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez klient błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.
   
 11. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi Klient. 
   
 12. Sklep Internetowy nie przyjmuje zwrotu na koszt Sklepu Internetowego lub za pobraniem.

 VII. Dane osobowe

 1. Składając zamówienie w Sklepie Internetowym Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie administrowanej przez Craftma S.C. oraz na ich przetwarzanie wyłącznie dla celów realizacji umowy ze Sklepem Internetowym www.outlettkanin.pl. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep Internetowy. Klient ponosi odpowiedzialność zapodanie nieprawdziwych danych osobowych.

   
 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002r. , poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

   
 3. W przypadku wyrażenia przez klienta dodatkowej zgody dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu informowania Klienta o nowych towarach, promocjach i usługach dostępnych w Sklepie.

   
 4. Klienci Sklepu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Ochrona danych osobowych.

 

VIII. Postanowienia końcowe

 1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Craftma S.C. właścicielem Sklepu Internetowego www.outlettkanin.pl


 2. Towary prezentowane na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacja o towarach zamieszczona na stronach Sklepu Internetowego nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie Sklepu lub u jego dostawców.

 3. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych.

 5. Sklep wykorzystuje pliki Cookies do obserwacji sposobów użytkowania strony www.outlettkanin.pl . Klient ma możliwość korzystania ze strony internetowej bez wykorzystania mechanizmu Cookies, ale może to oznaczać, że niektóre funkcje lub usługi Sklepu nie będą działać poprawnie. Jeśli Klient nie wyraża zgody na korzystanie z plików Cookies powinien, w dowolnym momencie, zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików Cookies lub sygnalizowania ich przesłania.
 6. W sprawach nieregulowanych niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz 1176, z późn. Zm.) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. , poz. 271 z późn. Zm.)

 7. Niniejszy regulamin obowiązuje od 9 listopada 2016 roku.

 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep, nie krótszym niż 7 dni od daty udostępnienia ich na stronie www.outlettkanin.pl . Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego Regulaminu realizowane są na podstawie zapisów Regulaminu z dniu złożenia zamówienia.

Dokumenty do pobrania:

1. Formularz zwrotu

2. Regulamin

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl