Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
AKTUALNE PROMOCJE

 

SKRÓCONY REGULAMIN KONKURSU

1. Kup maszynę do szycia, owerloka lub hfaciarkę w sklepie stacjonarnym Outlet Tkanin lub internetowym www.outlettknin.pl Naklej na nią otrzymaną naklejkę "Szyję na maszynie z Outlet Tkanin" i zrób zdjęcie maszynie do szycia, owerlokowi lub hafciarce w swoim kąciku szyciowym lub innym miejscu. Naklejka musi być widoczna na zdjęciu.

2. Uszyj coś na nowym urządzeniu lub wyhaftuj i zrób zdjęcie uszytej lub wyhaftowanej rzeczy. 

3. Napisz w 3 punktach opinię o nowym urządzeniu np.

 • maszyna jest cicha i płynnie szyje, dzięki czemu mogę szyć nawet jak dzieci śpią
 • moja nowa maszyna świetnie szyje dzianiny
 • Na wybranym modelu maszyny szyję już kolejną rzecz i nie zdarzył mi się, żeby zaplątała się nitka

oczywiście to są przykładowe opinie o urządzeniu i nie powinny być kopiowane :) liczymy na bardziej kreatywne ;)

Trzy osoby, które umieszczą pod postem konkursowym w Grupie Outlet Tkanin najciekawsze zdjęcia i opinie otrzymają nagrody.

NAGRODY

I MIEJSCE

Roczna prenumerata Ottobre 2019 - 4 wydania Ottobre kids, 2 wydania Ottobre woman oraz 1 wydanie Ottobre family.

II MIEJSCE

Roczna prenumerata Ottobre 2019 - 4 wydania Ottobre kids

III MIEJSCE

Roczna prenumerata Ottobre 2019-  2 wydania Ottobre woman

Powyższe zdjęcia są przykładowe. Nagrodami są wydania Ottobre, które ukażą się w roku 2019.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 11 listopada 2018, a kończy się w dniu 31 grudnia 2018 o godz. 23:59

Informacja o wynikach konkursu pojawi się do 6 stycznia 2019 do godz. 23:59 na Grupie FBw poscie konkursowym.

Poniżej znajduje się pełny regulamin konkursu. Prosimy o zapoznanie się z nim.

Regulamin konkursu

„Wygraj roczną prenumeratę OTTOBRE”

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Craftma S.C. U. Borzęcka, M. Kołodziejska ul. Czerniakowska 155/110 w Warszawie 00-453, NIP 7010412133.
 2. Konkurs jest prowadzony na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 11 listopada 2018, a kończy się w dniu 31 grudnia 2018 o godz. 23:59.
 4. Uczestnikiem może zostać każda osoba posiadająca zdolność do czynności prawnych lub osoba niepełnoletnia posiadająca zgodę opiekuna.
 5. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje jego regulamin i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 6. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz osoby zatrudnione przez niego na podstawie umów cywilnoprawnych, a także członkowie rodzin pracowników i współpracowników organizatora.
 7. Każdy uczestnik może przesłać kilka zgłoszeń.
 8. Udział w konkursie jest dla osób, które w dniach od 11 listopada 2018 do 31 grudnia 2018 kupią maszynę do szycia, owerloka, coverlocka lub hafciarkę w sklepie Outlet Tkanin stacjonarnym (ul. Czerniakowska 155/110 w Warszawie) lub internetowym outlettkanin.pl .
 9. Konkurs polega na opublikowaniu pod postem konkursowym, który znajduje się w Grupie Outlet Tkanin http://www.facebook.com/groups/OutletTkanin :
  1. Jednego zdjęcia, na którym znajdzie się zakupiona w sklepie Outlet Tkanin stacjonarnym (ul. Czerniakowska 155/110 w Warszawie) lub internetowym outlettkanin.pl maszyna do szycia, owerlok, coverlock lub hafciarka. Na zdęciu musi być widoczna naklejka naklejona na urządzenie – naklejka otrzymana podczas zakupu urządzenia z napisem - „szyję na maszynie z Outlet Tkanin”. Zdjęcie może być wykonane we własnym kąciku szyciowym lub innym dowolnym miejscu.
  2. Jednego zdjęcia uszytej na maszynie, coverlocku lub owerloku rzeczy lub wyhaftowanej na hafciarce rzeczy.
  3. Opinii w trzech punktach o zakupionej maszynie, napisanej po wypróbowaniu maszyny do szycia, owerloka, coverlocka lub hafciarki. Zależy nam, aby opinia była prawdziwa, autorska.
 10. Jury spośród udostępnionych zdjęć i opinii wybierze trzech Uczestników konkursu, którzy zdaniem Jury zaprezentują najciekawsze zdjęcia i opinie. Jury będzie oceniać kreatywność zdjęć oraz pomysłowość napisania opinii.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania konkursu jeśli weźmie w nim udział mniej niż 10 osób.

Nagrody

 1. Nagrody:

Pierwsze miejsce: roczna prenumerata Ottobre składająca się z Ottobre kids – 4 numery, Ottobre Woman – 2 numery oraz Ottobre Family 1 numer, które ukażą się w roku 2019.

Drugie miejsce: roczna prenumerata Ottobre składająca się z Ottobre kids - 4 numery Ottobre kids, które ukażą się w roku 2019

Trzecie miejsce: roczna prenumerata Ottobre składająca się z Ottobre woman – 2 numery, które ukażą się w rok 2019.

13. Organizator powiadomi Zwycięzców o wygranej na FB w komentarzu lub opisie konkursu oraz na stronie internetowej konkursu znajdującej się pod adresem https://outlettkanin.pl/pl/i/AKTUALNE-PROMOCJE/21

14. Zwycięzca powinien skontaktować się mailowo z Organizatorem na adres e-mail: sklep@outlettkanin.pl i udostępnić swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres do wysyłki nagród, a także przesłać zdjęcie dowodu zakupu urządzenia. Wysyłając wiadomość Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1): RODO. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności znajdującej się na https://outlettkanin.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/3

15. Konkurs jest organizowany na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora do zwycięzców jedynie na wskazany przez Zwycięzcę adres, który znajduje się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli Zwycięzca poprosi o wysyłkę nagród poza granicę Polski będzie musiał pokryć koszty przesyłki.

16. Nagrody zostaną wysłane do Zwycięzców dopiero po publikacji poszczególnych numerów magazynów Ottobre.

17. Organizator zastrzega sobie możliwość zamiany numerów Ottobre na archiwalne w sytuacji, gdyby wydawca magazynów Ottobre zmienił plany wydawnicze i np. jakiś numer w danym roku by się nie ukazał lub z innych przyczyn. Organizator konkursu dołoży wszelkich starań, aby właściwe nagrody dotarły do Zwycięzców na czas.

18. Nagroda zostanie przekazana Zwycięzcom konkursu, którzy udowodnią zakup urządzenia poprzez okazanie paragonu lub faktury przed odebraniem nagrody konkursowej. Osoba, która wygra w konkursie ale nie będzie posiadała dowodu zakupu urządzenia w okresie trwania konkursu nie otrzyma nagrody. Jury zmieni Zwycięzcę i wybierze innego uczestnika konkursu.

Wykorzystanie udostępnionych prac konkursowych

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji wybranych prac konkursowych zdjęć oraz opinii na swoim profilu Facebook facebook.pl/outlettkanin grupie https://www.facebook.com/groups/OutletTkanin oraz w sklepie internetowym www.outlettkanin.pl
 2. Uczestnik konkursu z chwilą publikacji zdjęć oraz opinii w poscie konkursowym na FB oświadcza, że
  1. Jest autorem zdjęć oraz opinii oraz, że posiada zgodę osób biorących udział w powstawaniu pracy konkursowej oraz jej publikację. Odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich, które mogłyby zostać skierowane do Organizatora Konkursu, przyjmuje na siebie Uczestnik Konkursu.
  2. Wysyłając zgłoszenie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1): RODO. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności znajdującej się na https://outlettkanin.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/3
 3. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z nieodpłatnym przekazaniem majątkowych praw autorskich na rzecz Organizatora oraz zgodą na nieodpłatne prezentowanie zdjęć i opinii w Internecie.

Postanowienia końcowe

 1. Informacja o wynikach konkursu pojawi się do 6 stycznia 2019 do godz. 23:59 na grupie FB organizatora http://www.facebook.com/groups/OutletTkanin
 2. Wszelkie uwagi do konkursu należy zgłaszać na adres sklep@outlettkanin.pl

Nagroda dla Ciebie za dobrnięcie do końca regulaminu :) Hasło rabatowe na maszyny do wykorzystania w sklepie internetowym: MDS7

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: +48732793305 

UWAGI OGÓLNE DO WSZYSTKICH PROMOCJI:

1. PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

2. PROMOCJE SĄ OGRANICZONE DO ILOŚCI dokładanych zestawów i innych rzeczy do zakupów.

3. Organizatorem promocji jest właściciel sklepu www.outlettkanin.pl - więcej informacji znajdziesz w regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl