Wykrój Simplicity 9206

SS9206A
0039363592068

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Piżama dla mężczyzny

33,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 27,06 zł
Cena początkowa: 33,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na męską piżamę: spodnie z długimi i krótkimi nogawkami, top z długim, lub krótkim rękawem zapinany na guziki. Do kompletu szlafrok wiązany w pasie.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina bawełniana, frotta, flanela

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.