Wykrój Simplicity S9053

SS9053A
0039363590538

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Pajacyk

19,80 zł 33,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Dziecięce śpiochy z raglanowymi rękawami, zapinane z przodu lub na plecach, z kapturem lub czapeczką-do wyboru. Może zostać wykorzystany jako kostium króliczka-do czapki i kaptura można doszyć długie uszy.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

polar, dzianina, jersey, interlock

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.