Wykrój McCall's M8048A5 #JessaMcCalls

M8048A5
023795012546

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

#JessaMcCalls - Damskie marynarki/kurtki

18,79 zł 46,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 18,79 zł
Cena początkowa: 46,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój na damską marynarkę, z czterema rozmiarami miseczek do wyboru (A/B/C/D). Marynarki są dopasowane do ciała francuskimi cięciami i na podszewce. Wszystkie modele są odcięte w pasie, a dół można wybrać wedle upodobań: prosty, rozkloszowany, asymetryczny.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Krepa, krepa wełniana, atłas, brokat

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.