Wykrój Simplicity 8146

US8146A
039363581468

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8146 Identyczne ubrania dla kobiety, dziewczynki oraz lalki o wysokości 45 cm

36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 32,40 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Uroczy kombinezon i sukienka dla kobiety, dziewczynki i lalki 45 cm może powstać podczas wspólnego szycia, może też stanowić prezent. Uszyj ją z jednakowych tkanin, by podkreślały podobieństwo projektu. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.