Wykrój New Look N6427A

UN6427A
039363464273

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6427A Dziewczęca sukienka w dwóch długościach.

20,40 zł 34,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Wykrój NEW LOOK UN6427A Dziewczęca sukienka w dwóch długościach. Sukienka na specjalne okazje, której dodać można elegancji poprzez koronkowe elementy.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Brocade, Chintz, Cotton Type, Crepe, Crepe Back Satin, Dupioni, Shantung, Sateen, Satin, Taffeta. B, C Model Bodice Overlay and Sleeves: Eyelet, Georgette, Jacquard, Lace, Organza, Novelty Sheer

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.