Wykrój McCall's M5678

M5678OSZ
023795540025

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Nosidełko dla dziecka

14,09 zł 46,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów

Ostatnia najniższa cena: 14,10 zł
Cena początkowa: 46,99 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar

Uwaga: kupujesz ten wykrój na własną odpowiedzianość, ani firma The McCall Pattern Company ani sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane wykorzystaniem tego produktu. Uwaga: nosidło nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 4 miesięcy. W kopercie znajduje się instrukcja szycia oraz wykroje, na dwa modele nosidełek dla dzieci.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju. 

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.